HC Mařatice 2017 - HC Moravský Písek 0:4

HC Kohůti Bánov - HC Dynamo Slovácko 10:1

HC Sharks Mistřice - HC Plameny Vnorovy 2:4

HC Ostrožská Lhota - Dynamo Slovácko 11:4

HC Včelary - HC Moravský Písek 3:6

Korytná - HC Plameny Vnorovy - 2:3sn

HC Kohůti Bánov - HC Scorpions 5:4

HC Scorpions - HC Mařatice 3:4 (sn)

Nováčkovi z Mařatic jsme darovali dva body. Celý zápas jsme byli lepším mužstvem. Opět, tak jako v prvním utkání, jsme  nezvládli koncovku. Po první třetině, jsme vedli 2:1. Ve druhé třetině, jsme přidali třetí gól. Místo toho, abychom utkání takticky uhrali, tak jsme se všichni nesmyslně drali dopředu a inkasovali dvě branky. V nájezdech, už je to  loterie. Štěstí se přiklonilo na stranu nováčka. K vítězství mužstvu z Mařatic blahopřejeme.

Branky: Blaha, Mudrák, Kubeš

Dlaší výsledky: HC Piráti Lagunátors - HC Dynamo Slovácko 5:0

Nominace na HC Mařatice 2017

Brankář: Sebastian

Obrana: Leon, Robert, Libor, Olda, Mira, Blahuš

Útok: Martin Bilík, Bure, Michal Plevák, Michal Vaďura, Tomáš, Hromada D, Hromada M, Lukáš, Vosa

Do nové sezony máme několik novinek

Do nové sezony máme několik novinek. Po třech sezonách, kdy se se sestava skoro vůbec neměnila, máme výrazné obměnění kádrů. V klubu ukončili kluci, kteří  s námi začínali ale kterým pracovní, nebo jiné činnosti neumožňovali pravidelně s námi trénovat, proto jsme museli povolat do zbraně nové bojovníky. Těmto borcům děkujeme za vše co pro nás vykonali a věříme, že nám zachovají přízeň a budou nám držet palce. Pokud se budou chtít vrátit, tak vždy mají dveře otevřené.

V další řadě jsem se rozhodl, že se vynasnažím do našeho trenérského týmu přivést člověka, který bude spjat s hokejem, hokeji rozumí a bude chtít nám pomoct na cestě v AHL. Nebudu zatím říkat o koho jde, ale pokud se domluvíme, tak to opravdu bude člověk, který toho v hokeji hodně dokázal. Pevně věřím, že se rozhodne pro náš tým a mi na oplatku, mu vše vynahradíme, bojovností, zarputilostí a chutí trénovat.

Odešli: Bedřich Špendlík, Michal Juříček, Zdeněk Frelich, Walter Schrott, Radek Filípek

Finále AHL

V sobotu 4.3.2017 se na zimním stadionu v Uherském Brodě odehraje finále AHL mezi týmy HC Včelary a HC Moravský Písek.

Program začne od 16:15, kdy proti sobě nastoupí v rámci utkání playout mužstva HC Suchá Loz a HC Devils. Po nich se odehraje utkání o třetí místo mezi HC Plameny Vnorovy A HC Lev Strání. Vše vyvrcholí v 19:45h kdy začne finále. Na závěr se uskuteční ceremoniál s vyhlášením výsledků.

Přijďte se podívat na zajímavé zápasy a fandit našim soupeřům, v boji o nejlepší umístnění.

Sestava na Devils

Sestava: Rum, Blahuš, Leon, Libor, McVolin, Michal, Robert, Ondra, Bure, Hrouda, Raul, Jury, Dušan

V sobotu nás čeká nováček z Mařatic!

V sobotu 23.9.2017 sehrajeme mistrovské utkání s nováčkem soutěže HC Mařatice 2017. Utkání se koná v Uh. Ostrohu od 16h. s mužstvem Mařatic , jsme se už utkali v létě na na Amatér cupu, ale to oba týmy, měli ve svých řadách hráče, s kterýma nemůžou hrát soutěž. takže podle toho, nemůžeme hodnotit.

Víme, že mužstvo bude motivované, protože se s některýma hráči známe. Navíc mají silný trenérský tandem Jardu Balaštíka a Radima Bičánka. Naše mužstvo bude chtít, odčinit smolnou prohru s Ostrožskou Lhotou. Věříme, že uvidíme pěkný zápas. Přijďte nás povzbudit!!!

HC Scorpions- HC Ostrožská Lhota 2:3

Do nové sezony jsme vstopili impozantně. Už v sedmé minutě jsme vyhrávali 2:0 zásluhou branek Dušana Hromady, kdy po střele od modré, kterou vystřelil Olda Vaculík, tečoval puk do branky. O druhý zásah, se postaral Roman Špendlík, kdy přesnou střelou mezi betony zvyšoval na 2:0. Pak jsme ale usnuli na vavřínech a mysleli si, že zápas v pohodě dohrajeme. Soupeř po dvou brejcích srovnal stav utkání. Pak přidal ještě jednu branku a stav otočil ve svůj prospěch. Našemužstvo mělo spoustu šancí ale nedokázali jsme už vstřelit gól. V samotném závěru a to deset sekund, před koncem, jsme vyrovnali. Rozhodčí gól napřed uznal. Pak, po nátlaku soupeře, branku odvolal. Odůvodnění bylo, že gól byl kopnut bruslí.

Další výsledky: HC Bizon-HC Moravský Písek 1:11

HC Sharks Mistřice-HC Včelary 2:7

HC Kohúti Bánov-HC Suchá Loz 3:4

Začíná nový ročník AHL 2017-2018

Dnes v sobotu 9.9.2017 začíná nový ročník AHL. Soutěž doznala určitých změn, které věříme, že budou atraktivní. Bude se hrát 3X17 min. čistého času. Pokud utkání skončí nerozhodně, budou následovat samostatné nájezdy. Na každé straně tři hráči.

V nové sezoně, se změnili , také kluby. Klub HC Lev Strání, byl ze soutěže diskvalifikován za neustálé podvody s hráči. Na jejich místo byl přijat klub HC Mařatice 2017. Toto mužstvo vstupuje do soutěže, i s trenéry a to ne ledajakými. Na lavičce budete moci spatřit Jardu Balaštíka a Radima Bičánka. Přejeme novému klubu, ať se jim v nové soutěži daří.

Naše mužstvo, se připravuje už od půlky července na ledě v Uherském Hradišti, a někteří dokonce chodí na tréninky do HTA, kde trénují Jarda Balaštík, Radim Bičánek a Petr Sakrajda. Mužstvo pro letošní sezonu doznalo velkých změn, přišlo 8 nových hráčů. Post brankářů, doplnil Michal Rumíšek, do obrany se zapracovali Leon Šoc, Libor Kubeš, Robert Lát, Útok posílil o Michala Vaďuru, Lukáše Klobásku, Tomáše Juráska a Matúše Murcka.Naším cílem je probojovat se do play off. První utkání nás čeká 16.9.2017 v Uherském Ostrohu od 17:45 h. S týmem HC Ostrožská Lhota. Přijďte nás povzbudit!!!

Amatér Cup 2017

V neděli 20.8.2017 od 11 h, na zimním stadioně v Uherském Hradišti,sehraje naše mužstvo turnaj za účasti týmu AHL HC Devils, HC Mařatice 2017, HC Ostrožská Lhota a HC Scorpions. Turnaj se odehraje systémem každý s každým 2X20 min. Za mužstvo Mařatice na divokou kartu nastoupí, bývalí  hráči se zkušenosti z NHL a reprezentace, Jaroslav Balaštík a Radim Bičánek. Za mužstvo HC Ostrožská Lhota pak slovenský extraligový šampion Juraj Jenčo. Přijďte povzbudit naše hráče.

Moravský Písek po Prezidentském poháru bere i pohár pro mistra AHL

HC Moravský Písek se probil až do finále Play-Off a tam narazil na svého pokořitele ze základní části tým HC Včelary. Všechny finále byly hodně napínavé. Tohle bylo ve spoustě věcech jiné. Moravský Písek se po 50-ti vteřinách ujal vedení 1:0 a do konce 7. minuty stíhnul Písek přidat ještě další 4 branky. První třetina končila stavem 6:1 pro domácí. Druhá třetina už byla opatrná a šance chudá. I proto asi druhá čast končila stavem 0:0. V poslední části už si Moravský Písek nenechal nic utéct a pojistil si titul 7. brankou. Bylo vidět, že každý zápas je jiný a ne pokaždé to jde (nejde). Je potřeba všechno včetně štěstí. I přes jednoznačný výsledek byl hokej super a všichni se na ZS v Uherské Brodě dobře bavili.