8. Kolo

HC Suchá Loz : HC Včelary 2 : 7

O zápasu rozhodlo posledních 10 minut

2 : 5

Nejlepší výkon našeho mužstva, tak by se dalo napsat o zápasu z více mistrem soutěže AHL HC Lev Strání. Do zápasu jsme šli s odhodláním uhrát co nejlepší výsledek. V první třetině jsme nic moc nevymysleli a soupeř do nás neustále bušil. Výsledkem byli dva obdržené góly. Ve druhé třetině, byl obraz hry stejný, jako v první třetině Lev kousal ale vychytal je dobře chytající Markýz. Na konci třetiny sekundu před koncem, jsme vstřelili zásluhou teči Miry Mudráka dát kontaktní gól. do třetí třetiny jsme šli s odhodláním vyrovnat. To se nám také v přesilové hře povedlo, po bombě pod víko našeho kapitána Bureho. Po vyrovnání jsme se drali do útoku a to byla naše smrt. Goly jsme nedaly, a tak udeřil soupeř a v posledních deseti minutách rozhodl o vítězství třemi brankami.

Branky: Mudrák, Bureš

Asistence: Hromada M. Bureš, Andrýsek

Vyloučení: Andrýsek, Možíš, Mudrák, Lidinec, Špendlík

Další výsledky:

HC Včelary - Korytná 12:3

HC Ostrožská Lhota - HC Dynamo Slovácko, nehráno Dynamo končí v soutěži.

2. kolo HC Moravský Písek

Ve druhém kole, které se uskuteční 17.9. 2016 v Uherském Ostrohu od 16h. Změříme sílu s HC Moravským Pískem. Doufáme, že po výprasku od Včelar, se naše hra zlepší a uhrajeme lepší výsledek. Přijďte nás povzbudit, budeme to potřebovat!!

V sobotu 3.9.2016 nás čeká, první kolo AHL

V sobotu v 17:45h nás čeká v Uh. Ostrohu první kolo AHL. Utkáme se s celkem HC Včelary, kteří obsadili v minulém ročníku třetí příčku. Do utkání nastoupíme s odhodláním soupeře potrápit. Na začátku této sezony, byli mírně upraveny pravidla, kdy do utkání můžou zasáhnout, pouze tři hráči včetně brankáře, kteří byli registrování v nějakém hokejovém klubu, který má dlouhodobý status extraligové, prvoligové, nebo druholigové soutěže. V letní sezoně jsme, už od půlky července se scházeli pravidelně v sobotu v Uh. Hradišti. Snad nám, toto snažení něco dalo a posunulo nás  trošku víš. Našim úkolem bude dostat se do bojů playoff, i když to bude velmi těžké. Dalším cílem je nedostat od silných soupeřů více jak 10 branek. Věříme, že si najdete v sobotu cestu na stadion do Ostrohu a přijdete nás povzbudit.

HC SCORPIONS vs. HC Devils  5:2

Konečně!!! První výhra v tomto ročníku AHL. Přišla pozdě, už je jen teoretická šance na postup do předkola play off. Matematika zní: všechno vyhrát. tak uvidíme, jak se s tím popereme.

Výsledky 7. kola

HC Devils - HC Ostrožská Lhota 4:4

HC Korytná - HC Moravský Písek 4:8

HC Bizon - HC Kohúti Bánov 1:8

HC Sharks Mistřice - HC Lev Strání 4:2

HC Dynamo Slovácko končí v AHL !

HC Dynamo Slovácko v soutěži končí! Týmu byl nabídnut určitý čas na řešení vzniklých problémů. Ten však odmítnul a vhodný kandidát, který by přebral soutěžní štafetu se nenašel.

V tento moment všechny týmy, které měli nastoupit proti HC Dynamo Slovácko získají 3 body za výhru 0:5.

Celá situace je mnohem složitější! Tým nebyl schopen i přes celkem obsazenou soupisku se dostavit na svá utkání alespoň v počtu 7+G. Neregistrujeme taky poplatek za start v AHL. Tým provází obtíže už od konce loňské sezóny a letos se to nezlepšilo. Naopak nastal rapidní propad týmu.

Poslední utkání týmu HC Dynamo Slovácko proti HC Ostrožská Lhota bylo kontumováno.  Proti HC Ostrožská Lhota se nakonec postavil během 18 hodin alternativní tým.

Probíhají další jednání. V průběhu týdne budeme dále informovat o vzniklé situaci a dalších postupech. Zdroj. AHL

5. kolo HC Lev Strání

V 5. kole narazíme na Zimním stadionu v Uherském Ostrohu, na tým ze Strání. Zápas se odehraje v sobotu 15.10. 2016 od 16:15 h. Opět nás čeká silný soupeř, kdy musíme makat na 100%. Soupeř je velice dobrý, jak bruslařsky, tak co se týče kombinace. V žádném případě se nevzdáme a budeme bojovat o naše první body v soutěži. Přijďte nás povzbudit, budeme to potřebovat!!!

Čeká nás Suchá Loz

Ve 4.kole narazíme na soupeře ze Suché Lozi. Utkání se odehraje 8.10.2016 v 18 h. na stadionu v UH. Brodu.S mužstvem Suché Lozi, jsme se potkali v minulé sezoně celkem třikrát a vždy prohráli. Věříme, že naše mužstvo nastoupí kompletní a soupeře potrápíme. Přijďte nás povzbudit.

Na hody s Piráty

Ve třetím kole se v sobotu 24.9. od 21.30 h na zimním stadionu v Uh. Brodě, utkáme s týmem HC Piráti Lagunators. I když, jsme vedení soutěže prosili o změnu termínu utkání kvůli hodům, které jsou jak ve Vážanech (4 hráči, tak v Ořechově 6 hráčů), bylo nám napsáno, že se zápas musí odehrát a to ještě navíc v tu nejlepší dobu.... No nic jdeme do boje s tím co máme a budeme se rvát nenecháme body Pirátům zadarmo a věříme, že vyhrajeme

Výprask od Včelar

V sobotu jsem odehráli první zápas AHL. Shrnu to takto, co střela soupeře to gól. Víc není co dodávat. Herní projev nebyl špatný. V osmé minutě jsme prohrávali už 0:4 a to se těžko dá dotáhnout proti, tak dobrému soupeři.

3 : 11

Sestava: Křivánek - Bureš, Blaha, Hruška, Mudrák, Prokeš,

Hromada M, Plevák, Špendlík, Bilík M. Bilík O. Andrýsek

Branky: Bureš 2, Špendlík

Asistence: Hromada, Plevák, Špendlík

Vyloučení: Bilík M. 4 min. Hruška 2 min. Špendlík 2 min.

Trenér: Šimek Zdeněk

Příprava na novou sezonu začíná

V sobotu 16.7.2016 vyjedeme poprvé v této sezoně na led. Na první led se hlásí skoro všichni hráči. Ti, kteří jsou na dovolené, jsou pochopitelně omluveni. Podle ohlasu se už všichni hráči těší na led. Suchou přípravu absolvoval každý sám, v rámci svých možností.

Do týmu přišli dva nováčci - Roman Andrýsek, který s námi trénoval už minulou sezonu a Mira Hruška, který přišel od Batykáčů. S Mirou jsme se setkali na kruhovém tréninku, kam někteří pravidelně docházíme pravidelně. Majitel Madness Gym Martin Vandírek nás "mučí a ničí", ale dává nám velmi dobré základy k tomu jak máme správně cvičit. S jeho pomocí se naše kondička týden od týdne zlepšuje.

Program následující měsíce bude vypadat takto:

Každou sobotu do konce srpna budou pravidelně ledy v Uh. Hradišti.

V neděli 21.8.2016 se zůčastnime II. ročníku Letního amatér cupu. Na turnaji poměříme síly s týmy Ostrožské Lhoty, Moravského Písku a HC Devils.

V září, se přesuneme na naši plochu v Uherském Ostrohu, kde budeme pravidelně 2x týdně trénovat. První kolo AHL by mělo začít první týden v září.

Snad se nám letos podaří probojovat do play off.

Týmy na příští sezonu

Dnes vedení AHL zveřejnilo soupisku týmů, které budou hrát v sezoně 2016/2017 soutěž. Končící HC Batykáče nahradí staronový účastník HC Korytná. Seznam mužstev: HC Bizon, HC Devils, HC Dynamo Slovácko, HC Kohůti, HC Korytná, HC Lev Strání, HC Moravský Písek, HC Ostrožská Lhota, HC Piráti LagunatorsHC Plameny Vnorovy, HC Scorpions, HC Sharks Mistřice, HC Suchá Loz, HC Včelary