HC Lev Strání - HC Piráti Lagunators 3:3

HC Moravský Písek - HC O. Lhota 5:3

/

Předkolo play off a play out

Předkolo playoff se hrálo na jedno vítězství

S postupu se radují týmy HC Sharks Mistřice, kteří porazili HC Kohúty Bánov 4:2 a HC Ostrožská Lhota. Ti si poradili s celkem HC Suchá Loz 5:1.

HC SCORPIONS vs. HC Devils  5:2

Konečně!!! První výhra v tomto ročníku AHL. Přišla pozdě, už je jen teoretická šance na postup do předkola play off. Matematika zní: všechno vyhrát. tak uvidíme, jak se s tím popereme.

Výsledky 7. kola

HC Devils - HC Ostrožská Lhota 4:4

HC Korytná - HC Moravský Písek 4:8

HC Bizon - HC Kohúti Bánov 1:8

HC Sharks Mistřice - HC Lev Strání 4:2

HC Dynamo Slovácko končí v AHL !

HC Dynamo Slovácko v soutěži končí! Týmu byl nabídnut určitý čas na řešení vzniklých problémů. Ten však odmítnul a vhodný kandidát, který by přebral soutěžní štafetu se nenašel.

V tento moment všechny týmy, které měli nastoupit proti HC Dynamo Slovácko získají 3 body za výhru 0:5.

Celá situace je mnohem složitější! Tým nebyl schopen i přes celkem obsazenou soupisku se dostavit na svá utkání alespoň v počtu 7+G. Neregistrujeme taky poplatek za start v AHL. Tým provází obtíže už od konce loňské sezóny a letos se to nezlepšilo. Naopak nastal rapidní propad týmu.

Poslední utkání týmu HC Dynamo Slovácko proti HC Ostrožská Lhota bylo kontumováno.  Proti HC Ostrožská Lhota se nakonec postavil během 18 hodin alternativní tým.

Probíhají další jednání. V průběhu týdne budeme dále informovat o vzniklé situaci a dalších postupech. Zdroj. AHL

12. kolo AHL

Ve 12. kole se utkáme s našimi partnery s tréninku, hráči HC Sharks Mistřice. Co dodat? Obě mužstva se natolik známe, že víme co od favorita čekat. Určitě budeme bojovat, záleží s jakou sestavou na nás vyrukují. Každopádně jsme připraveni, se porvat o body. "Nejsou neporazitelní, bude záležet na momentální formě a přístupu", řekl náš trenér Zdeněk Šimek na otázku jaké vidí šance proti Mistřicím. začátek utkání je v 16h na stadionu v UH. Ostrohu. Přijďte nás povzbudit.

2 : 5

Nejlepší výkon našeho mužstva, tak by se dalo napsat o zápasu z více mistrem soutěže AHL HC Lev Strání. Do zápasu jsme šli s odhodláním uhrát co nejlepší výsledek. V první třetině jsme nic moc nevymysleli a soupeř do nás neustále bušil. Výsledkem byli dva obdržené góly. Ve druhé třetině, byl obraz hry stejný, jako v první třetině Lev kousal ale vychytal je dobře chytající Markýz. Na konci třetiny sekundu před koncem, jsme vstřelili zásluhou teči Miry Mudráka dát kontaktní gól. do třetí třetiny jsme šli s odhodláním vyrovnat. To se nám také v přesilové hře povedlo, po bombě pod víko našeho kapitána Bureho. Po vyrovnání jsme se drali do útoku a to byla naše smrt. Goly jsme nedaly, a tak udeřil soupeř a v posledních deseti minutách rozhodl o vítězství třemi brankami.

Branky: Mudrák, Bureš

Asistence: Hromada M. Bureš, Andrýsek

Vyloučení: Andrýsek, Možíš, Mudrák, Lidinec, Špendlík