12.- 13. Kolo AHL

HC Moravský Písek - HC Ostrožská Lhota - 5:2

HC Plameny Vnorovy - HC Scorpions 6:3

12. kolo AHL

Ve 12. kole se utkáme s našimi partnery s tréninku, hráči HC Sharks Mistřice. Co dodat? Obě mužstva se natolik známe, že víme co od favorita čekat. Určitě budeme bojovat, záleží s jakou sestavou na nás vyrukují. Každopádně jsme připraveni, se porvat o body. "Nejsou neporazitelní, bude záležet na momentální formě a přístupu", řekl náš trenér Zdeněk Šimek na otázku jaké vidí šance proti Mistřicím. začátek utkání je v 16h na stadionu v UH. Ostrohu. Přijďte nás povzbudit.

Výsledky 10, 11, 12 kola

HC Suchá Loz : HC Včelary 2 : 7

O zápasu rozhodlo posledních 10 minut

2 : 5

Nejlepší výkon našeho mužstva, tak by se dalo napsat o zápasu z více mistrem soutěže AHL HC Lev Strání. Do zápasu jsme šli s odhodláním uhrát co nejlepší výsledek. V první třetině jsme nic moc nevymysleli a soupeř do nás neustále bušil. Výsledkem byli dva obdržené góly. Ve druhé třetině, byl obraz hry stejný, jako v první třetině Lev kousal ale vychytal je dobře chytající Markýz. Na konci třetiny sekundu před koncem, jsme vstřelili zásluhou teči Miry Mudráka dát kontaktní gól. do třetí třetiny jsme šli s odhodláním vyrovnat. To se nám také v přesilové hře povedlo, po bombě pod víko našeho kapitána Bureho. Po vyrovnání jsme se drali do útoku a to byla naše smrt. Goly jsme nedaly, a tak udeřil soupeř a v posledních deseti minutách rozhodl o vítězství třemi brankami.

Branky: Mudrák, Bureš

Asistence: Hromada M. Bureš, Andrýsek

Vyloučení: Andrýsek, Možíš, Mudrák, Lidinec, Špendlík

Další výsledky:

HC Včelary - Korytná 12:3

HC Ostrožská Lhota - HC Dynamo Slovácko, nehráno Dynamo končí v soutěži.

HC Bizon - Suchá Loz

4.kolo

HC Suchá Loz - HC Scorpions 5: 1

HC Mor. Písek - HC Sharks Mistřice 12 : 0

HC Včelary : HC Plameny Vnorovy 1 : 4

HC Devils : HC Strání 3 : 4

HC Piráti Lagunators : HC Bizon 10 : 1

HC Kohúti Bánov : HC Ostrožská Lhota 1 : 4

HC Bizon 1 : 20 HC Moravský Písek

HC Devils 2 : 7 HC Suchá Loz

HC Sharks Mistřice 0 : 5 HC Včelary kontumačně

HC Dynamo 2 : 17 HC Korytná

Předkolo play off a play out

Předkolo playoff se hrálo na jedno vítězství

S postupu se radují týmy HC Sharks Mistřice, kteří porazili HC Kohúty Bánov 4:2 a HC Ostrožská Lhota. Ti si poradili s celkem HC Suchá Loz 5:1.

Ve skupině play out jsme se utkali s týmem HC Bizon a přehráli jsme je 9:2

HC Ostrožská Lhota - HC Sharks Žraloci 5:1

První výhra

HC SCORPIONS vs. HC Devils  5:2

Konečně!!! První výhra v tomto ročníku AHL. Přišla pozdě, už je jen teoretická šance na postup do předkola play off. Matematika zní: všechno vyhrát. tak uvidíme, jak se s tím popereme.

Výsledky 7. kola

HC Devils - HC Ostrožská Lhota 4:4

HC Korytná - HC Moravský Písek 4:8

HC Bizon - HC Kohúti Bánov 1:8

HC Sharks Mistřice - HC Lev Strání 4:2

HC Dynamo Slovácko končí v AHL !

HC Dynamo Slovácko v soutěži končí! Týmu byl nabídnut určitý čas na řešení vzniklých problémů. Ten však odmítnul a vhodný kandidát, který by přebral soutěžní štafetu se nenašel.

V tento moment všechny týmy, které měli nastoupit proti HC Dynamo Slovácko získají 3 body za výhru 0:5.

Celá situace je mnohem složitější! Tým nebyl schopen i přes celkem obsazenou soupisku se dostavit na svá utkání alespoň v počtu 7+G. Neregistrujeme taky poplatek za start v AHL. Tým provází obtíže už od konce loňské sezóny a letos se to nezlepšilo. Naopak nastal rapidní propad týmu.

Poslední utkání týmu HC Dynamo Slovácko proti HC Ostrožská Lhota bylo kontumováno.  Proti HC Ostrožská Lhota se nakonec postavil během 18 hodin alternativní tým.

Probíhají další jednání. V průběhu týdne budeme dále informovat o vzniklé situaci a dalších postupech. Zdroj. AHL

5. kolo HC Lev Strání

V 5. kole narazíme na Zimním stadionu v Uherském Ostrohu, na tým ze Strání. Zápas se odehraje v sobotu 15.10. 2016 od 16:15 h. Opět nás čeká silný soupeř, kdy musíme makat na 100%. Soupeř je velice dobrý, jak bruslařsky, tak co se týče kombinace. V žádném případě se nevzdáme a budeme bojovat o naše první body v soutěži. Přijďte nás povzbudit, budeme to potřebovat!!!

Čeká nás Suchá Loz

Ve 4.kole narazíme na soupeře ze Suché Lozi. Utkání se odehraje 8.10.2016 v 18 h. na stadionu v UH. Brodu.S mužstvem Suché Lozi, jsme se potkali v minulé sezoně celkem třikrát a vždy prohráli. Věříme, že naše mužstvo nastoupí kompletní a soupeře potrápíme. Přijďte nás povzbudit.

Na hody s Piráty

Ve třetím kole se v sobotu 24.9. od 21.30 h na zimním stadionu v Uh. Brodě, utkáme s týmem HC Piráti Lagunators. I když, jsme vedení soutěže prosili o změnu termínu utkání kvůli hodům, které jsou jak ve Vážanech (4 hráči, tak v Ořechově 6 hráčů), bylo nám napsáno, že se zápas musí odehrát a to ještě navíc v tu nejlepší dobu.... No nic jdeme do boje s tím co máme a budeme se rvát nenecháme body Pirátům zadarmo a věříme, že vyhrajeme