Prohra s Piráty

Další prohra, tentokrát 2:9 s mužstvem prezidenta AHL, který ač byly u nás v Ořechově a ve Vážanech hody a já jsem to hlásil vedení soutěže 3 týdny dopředu, že nás bude málo, ať nám nedává zápas, tak využil situace pro své mužstvo a ti nás přehráli. 

S devíti hráči proti 15 se nedá hrát, byla jen otázka času, kdy se prosadí a začnou nás přehrávat. První třetinu jsme ještě stačili ale pak se projevila ztráta sil a už bylo, na ledě jen jedno mužstvo. No nic nebudeme dál plakat a jedem dál. V dalším zápase snad už budeme kompletní a pokusíme se uhrát nějaký bod.

        2 : 9 

Sestava: Bobáčík - Bureš, Lidinec, Hruška - Hromada, Hromada D., Špendlík - Bilík O., Prokeš, Plevák

Branky: Hruška, Hromada

Asistence: Bureš

Vyloučení: Bureš


 

 

2. kolo HC Moravský Písek

Ve druhém kole, které se uskuteční 17.9. 2016 v Uherském Ostrohu od 16h. Změříme sílu s HC Moravským Pískem. Doufáme, že po výprasku od Včelar, se naše hra zlepší a uhrajeme lepší výsledek. Přijďte nás povzbudit, budeme to potřebovat!!

 


 

V sobotu 3.9.2016 nás čeká, první kolo AHL

   V sobotu v 17:45h nás čeká v Uh. Ostrohu první kolo AHL. Utkáme se s celkem HC Včelary, kteří obsadili v minulém ročníku třetí příčku. Do utkání nastoupíme s odhodláním soupeře potrápit. Na začátku této sezony, byli mírně upraveny pravidla, kdy do utkání můžou zasáhnout, pouze tři hráči včetně brankáře, kteří byli registrování v nějakém hokejovém klubu, který má dlouhodobý status extraligové, prvoligové, nebo druholigové soutěže. V letní sezoně jsme, už od půlky července se scházeli pravidelně v sobotu v Uh. Hradišti. Snad nám, toto snažení něco dalo a posunulo nás  trošku víš. Našim úkolem bude dostat se do bojů playoff, i když to bude velmi těžké. Dalším cílem je nedostat od silných soupeřů více jak 10 branek. Věříme, že si najdete v sobotu cestu na stadion do Ostrohu a přijdete nás povzbudit.


 

Změny v týmu

Do našeho týmu jsme přivítali dva nové hráče:

Roman Andrýsek 

Miroslav Hruška ( přestup HC Batykáči)

Odešli:  Jiří Forman

            Jakub Gottwald

            František Huťka

            Jakub Křemeček

            Michal Kolář

 

 

 

 

Týmy na příští sezonu

Dnes vedení AHL zveřejnilo soupisku týmů, které budou hrát v sezoně 2016/2017 soutěž. Končící HC Batykáče nahradí staronový účastník HC Korytná. Seznam mužstev: HC Bizon, HC Devils, HC Dynamo Slovácko, HC Kohůti, HC Korytná, HC Lev Strání, HC Moravský Písek, HC Ostrožská Lhota, HC Piráti LagunatorsHC Plameny Vnorovy, HC Scorpions, HC Sharks Mistřice, HC Suchá Loz, HC VčelarySenzace!!! Porazili jsme Žraloky

V druhém zápase play-Off jsme nastoupili proti favoritům z Mistřic. Na zápas nás dorazilo deset. Do branky nastoupil náš talent Sebastian Bobacik. V páté minutě jsme prohrávali a nic nenasvědčovalo tomu, že se rodí zázrak. Za dvě minuty jsme vyrovnali zásluhou Martina Bilíka, který v tomto zápase nastřílel hattrick. Do první třetiny jsme stihli zápas otočit a zvýšit skóre na 3:1. Ve druhé třetině jsme náskok zvýšili na 4:1. Soupeř se sice snažil se zápasem něco udělat, ale při nás, asi stál Hokejový Bůh a  nedopustil, aby soupeř se dostal do hry. Vždy, když Žraloci snížili, dokázali jsme odpovědět gólem. Bojovali jsme až do konce a naše snaha se vyplatila.

                        7 : 4  

Sestava: Bobacik- Blaha, Mudrák, Lidinec, Frelich, Hromada M, Hromada, Špendlík R, Bilík M, Bureš, Plevák

Branky: Bilík 3, Blaha, Hromada M, Hromada, Špendlík

Asistence: Bureš 3, Hromada M, 2, Hromada D, 2, Blaha 2, Špendlík 2, Frelich,

Vyloučení: Blaha, Lidinec

Trenér: Zdeněk Šimek

 

Další zápasy:  Piráti-Plameny 1:3 postupují Plameny

                     Suchá Loz-Lev   2:4 postupuje Lev

                    Moravský Písek-Včelary 3:6 postupují Včelary 

         


 

 

Na Žraloky zatím nemáme!!!

                 10 : 2  

                                   (1:0)

Sestava: Křivánek - Blaha, Bureš, Možíš, Frelich, Hromada, Hromada D, Špendlík R, Schrott, Plevák, Bilík M

Branky: Špendlík, Blaha

Nahrávky: Hromada M, Možíš

Vyloučení: Možíš

 

Další zápasy: HC Lev Strání - HC Suchá Loz  4:3   (1:0)

                    HC Plameny Vnorovy - -HC Piráti Lagunátors 6:0  (1:0)

                    HC Včelary - HC Moravský Písek 6:2  (1:0)

 


 

Vedení rozhodlo, že jsme mezi osmičkou

Mužstva Bánova a Devils byla vyřazena z bojů o mistra AHL. Rozhodlo o tom vedení soutěže, z důvodu nastoupení hráčů, kteří byli registrováni v jiných soutěžích. Obě mužstva byla diskvalifikovaná a na jejich místo postupuje HC Scorpions. V sobotu se utkáme s hráči HC Mistřice.

Zázrak se nekonal!!

Gratulujeme hráčům HC Suché Loze, k postupu do čtvrtfinále a přejeme jim hodně úspěchů. Hráči Suché Loze, byli nad naše síly. Ještě se máme hodně co učit. Začátek zápasu, nám opět nevyšel a do páté minuty jsme prohrávali 0:1. Za necelé dvě minuty nesmyslně fauloval krosčekem Roman Špendlík a v následném oslabení jsme inkasovaly podruhé. Tu chvíli, byl konec nadějí na postup. Smazat sedmigólový náskok byla utopie. Musíme si přiznat, že pokud chceme nadále hrát tuto soutěž, je potřeba kádr oživit minimálně o tři skvělé bruslaře. Soutěž jde úrovní nahoru a my se musíme přizpůsobit jinak nemáme šanci uspět. V poslední třetine jsme vstřelili čestný gól. Autorem byl Onřej Bilík.

                             1 :  6  

Sestava: Křemeček, Lidinec, Vaculík, Frelich, Mudrák, Hromada M, Hromada, Špendlík R, Juříček, Huťka, Plevák, Bilík, Bilík O, Bureš

Branky: Bilík O

Asistence: Bureš

Vyloučení: Huťka 4 min, Špendlík 4 min, Křemeček, Mudrák, Vaculík


 

 

První zápas jsme prohrali

               6 : 3  

V prvním zápase předkola play off jsme prohráli 3:6. Zápas to nebyl vůbec jednoduchý. Oba týmy, chtěli vyhrát. Za týden nás čeká odveta a postupová matematika je jasná. Pokud chceme postoupit, musíme soupeře porazit o čtyři branky. Nic není ztracené.

Sestava: Křemeček, Blaha, Lidinec, Vaculík, Frelich, Filípek, Hromada M, hromada, Špendlík R, Bilík O, Bilík, Bureš, Špendlík, Huťka, Plevák

Trenér: Šimek Z.

Branky: Bilík M, Špendlík B, Špendlík

Asistence: Hromada M, Lidinec, Huťka, Bureš,

Vyloučení Blaha 4min. Vaculík, Lidinec, Bureš

 

Druhý zápas předkola: Bánov - Devils  4:2


 

Na hody s Piráty

Ve třetím kole se v sobotu 24.9. od 21.30 h na zimním stadionu v Uh. Brodě, utkáme s týmem HC Piráti Lagunators. I když, jsme vedení soutěže prosili o změnu termínu utkání kvůli hodům, které jsou jak ve Vážanech (4 hráči, tak v Ořechově 6 hráčů), bylo nám napsáno, že se zápas musí odehrát a to ještě navíc v tu nejlepší dobu.... No nic jdeme do boje s tím co máme a budeme se rvát nenecháme body Pirátům zadarmo a věříme, že vyhrajeme


 

 

Výprask od Včelar

V sobotu jsem odehráli první zápas AHL. Shrnu to takto, co střela soupeře to gól. Víc není co dodávat. Herní projev nebyl špatný. V osmé minutě jsme prohrávali už 0:4 a to se těžko dá dotáhnout proti, tak dobrému soupeři. 

             3 : 11 

Sestava: Křivánek - Bureš, Blaha, Hruška, Mudrák, Prokeš,

                       Hromada M, Plevák, Špendlík, Bilík M. Bilík O. Andrýsek

Branky: Bureš 2, Špendlík

Asistence: Hromada, Plevák, Špendlík

Vyloučení: Bilík M. 4 min. Hruška 2 min. Špendlík 2 min.

Trenér: Šimek Zdeněk

více z prvního kola: http://www.hcscorpions.cz/index.php?option=com_joomleague&view=results&p=9:ahl-2016-2017&r=39&division=0&mode=0&order=0&Itemid=132&lang=c


 

                            

Příprava na novou sezonu začíná

   V sobotu 16.7.2016 vyjedeme poprvé v této sezoně na led. Na první led se hlásí skoro všichni hráči. Ti, kteří jsou na dovolené, jsou pochopitelně omluveni. Podle ohlasu se už všichni hráči těší na led. Suchou přípravu absolvoval každý sám, v rámci svých možností.

    Do týmu přišli dva nováčci - Roman Andrýsek, který s námi trénoval už minulou sezonu a Mira Hruška, který přišel od Batykáčů. S Mirou jsme se setkali na kruhovém tréninku, kam někteří pravidelně docházíme pravidelně. Majitel Madness Gym Martin Vandírek nás "mučí a ničí", ale dává nám velmi dobré základy k tomu jak máme správně cvičit. S jeho pomocí se naše kondička týden od týdne zlepšuje. 

Program následující měsíce bude vypadat takto:

Každou sobotu do konce srpna budou pravidelně ledy v Uh. Hradišti.

V neděli 21.8.2016 se zůčastnime II. ročníku Letního amatér cupu. Na turnaji poměříme síly s týmy Ostrožské Lhoty, Moravského Písku a HC Devils.

V září, se přesuneme na naši plochu v Uherském Ostrohu, kde budeme pravidelně 2x týdně trénovat. První kolo AHL by mělo začít první týden v září.

Snad se nám letos podaří probojovat do play off.


 

Letní příprava

   Naše mužstvo, letos poprvé upustilo od florbalu a začali jsme trénovat individuálně. Někteří borci, začali chodit do Madnes Gym, kde pod vedením výborného trenéra Martina, nabíráme fyzickou zátěž v podobě kruhového a silového tréninku. Schází se nás okolo 6-8 lidí. Další trénují na kole, kolečkových bruslích, fotbalu, tenise a motocrossu. Do týmu zatím neoficiálně přestoupili tři noví hráči. Jména zatím nebudeme zveřejňovat, počkáme jestli je schválí vedení AHL. Od půlky července chceme zahájit sezonu už na ledě. O novinkách vás budeme informovat.


 

Sharks se stali mistři AHL!!!

V sobotu se odehrálo na zimním stadionu v Uh. Brodu finále AHL mezi HC Žraloci Mistřice a HC Lev Strání. Utkání v normální hrací době skončilo 2:2 a po nájezdech vyhráli Mistřice. Mistřice se stali šampionem AHL už po čtvrté. Na zápas dorazilo asi 500 diváku a kulisa byla výborná.

Třetí skončilo mužstvo Včelar, které vyhrálo nad Plameny 8:4. 

Vítězům blahopřejeme. Naše mužstvo, skončilo na konečném osmém místě. 

V sobotu se Žraloky Play-Off

V sobotu 27.2.2016 v 21:30 se uskuteční na zimním stadionu v Uh. Brodě druhý zápas play-off. Proti favorizovanému celku z Mistřic, chceme uhrát co nejlepší výsledek. Přijďte nás povzbudit.

              

Sestava: Bobacik, Blaha, Lidinec, Frelich, Mudrák, Hromada M, Hromada, Špendlík, Bureš, Plevák, Bilík

Trenér: Šimek Zdeněk


 

Čtvrtfinále Play- Off

V sobotu nás čeká první zápas čtvrtfinále play-Off. Už jsme byli na dovolené, ale vedení soutěže nás poslalo do hry. Kdy byli kontumovány mužstva HC Devils a HC Kohúti Bánov za neoprávněné starty jejich hráčů. Čeká nás soupeř nad míru těžký HC Žraloci Mistřice. Utkání se uskuteční v sobotu 13.2.2016 v 16:15 hod. v Uherském Brodě. Přijďte nás povzbudit!!!

 

Sestava: Křivánek, Blaha, Bureš, Vaculík, Frelich, Hromada, Hromada D, Špendlík, Bilík, Bilík O, Plevák, 


 

HC Kohúti Bánov postupují po kontumaci

Vyjádření k poslednímu utkání předkola play-off. Sobotni utkání mezi HC Kokúti Bánov a AHC Devils bylo kontumovano z důvodu porušení pravidel a to minimálně v bodě 1.8. Hráč Jaroslav Režňák je registrován v ZHOL a ZAMHL. Pravidlo bylo poruseno 1. a 8.11.2015 kdy nastoupil ke dvěma utkáním ZHOL a zapsal se 3x jako asistent. Postupujicím je tedy tým HC Kohůti Bánov. Během 6 měsíců se jedna o opětovné porušení pravidel, kterým se dále bude vedení zabývat.


 

Druhý zápas play-off

Druhý zápas předkola play-off. Úkol je jasný, pokud chceme postoupit, musíme zvítězit o 4 branky. Přijďte, nás povzbudit na cestě k postupu.

Sestava: Křemeček, Lidinec, Vaculík, Frelich, Blaha?, Mudrák, Hromada M, Hromada, Špendlík, Bureš, Bilík O, Bilík, Juříček, Huťka, Plevák

Trenér: Šimek Zdeněk

 


 

Čeká nás první zápas Play-Off

V sobotu 30.1.2016 v 16:15 odehrajeme první utkání předkola playoff. Našim soupeřem bude mužstvo HC Suchá Loz. Do utkání vstoupíme v nejsilnější sestavě. Všichni naši hráči jsou natěšeni, že si zahrajeme ve vyřazovací části. Tomu jsme podřídili i rituál, že se nebudeme holit. Chceme na ledě odvést maximum a odejít, ze zápasu se vztyčenou hlavou. Utkání se hrají na dva zápasy odveta se hraje za týden v Uh.Brodu. Věříme, že nás přijdete v hojném počtu povzbudit.

 

Sestava: Křemeček - Vaculík, Frelich, Lidinec, Blaha,- Hromada, Hromada D, Špendlík,- Bilík, Bureš, Bilík M,- Plevák, Huťka, Špendlík B.

Náhradníci: Juříček, Mudrák, Filípek

Trenér: Šimek Zdeněk